Dziś przesilenie – wyjątkowa, najdłuższa noc w roku. Domknął się kolejny cykl natury i czas wyruszyć w kolejną drogę. Od jutra słońca i światła będzie coraz więcej.

Z tej okazji chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego dobrego. Odwagi, by stawiać kroki w nowych kierunkach. Mądrości, by móc dobrze wykorzystywać to, co daje nam świat. Dobrych ludzi dookoła, bo przy nich usychają zło, gniew i strach. I szczęścia, bo bez jego drobin niewiele można zdziałać.

My mieliśmy w tym roku to szczęście, że zaufała nam Klubokawiarnia Bunkier, w niedzielne wieczory oddając swe podwoje do naszej dyspozycji. Zdobyliśmy się na odwagę, żeby spróbować regularnie prowadzić w Trójmieście larpy. Korzystając z doświadczenia staramy się mądrze wybierać gry do repertuaru.

Jednak najbardziej cieszy nas to, że wierzycie w tę ideę razem z nami. Szykujecie stroje, przychodzicie, gracie, dzielicie się z nami swoimi opiniami. Dzięki temu czujemy, że idea trójmiejskiego BlackBoxu ma sens.

Dziękujemy za to, że jesteście. Mamy też nadzieję, że w nadchodzącym sezonie wciąż będziecie z nami, oraz że to grono stopniowo się zwiększy.

Co prawda kolejne gry zaplanowaliśmy już na styczeń – maj 2015, ale postanowiliśmy uczcić z Wami narodziny BlackBoxu. Dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie specjalne, które odbędzie się w niedzielę 28 grudnia, tradycyjnie w Klubogalerii Bunkier.

W programie:
Świąteczny larp – niespodzianka,
– noworoczne wróżby na rok 2014,
– składanie życzeń i rytualne dzielenie się mandarynkami.

Do zobaczenia!