Nie masz pomysłu, jak uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet? Trzy goździki to za mało? Wyjście do kina było na Walentynki? Mamy dla Ciebie pomysł na wieczór!

Na kolejne spotkanie w ramach BlackBox 3City przygotowaliśmy dwa scenariusze, które delikatnie nawiązują do powszechnie obchodzonego święta.

Pierwszy z nich to komediowy jeepform Mężowie. Klasyczna komedia pomyłek, w której sprytna Dama usiłuje dynamicznie zarządzać swoim czasem… Który musi podzielić pomiędzy swoich kilku mężów. Nie trzeba chyba dodawać, iż Panowie nie mają pojęcia o swoim istnieniu. Tradycyjnie, wstęp na jeepforma jest wolny, a publiczność (która tym razem będzie miała sporo do powiedzenia) bardzo mile widziana.

Druga gra to larp Dawno, dawno temu bajkowa historia o samotnej królowej, która postanowiła zmienić wreszcie swój stan cywilny. Scenariusz osadzony jest w renesansowo-disneyowskim świecie. Dostępnych ról jest tylko 12, więc radzimy się pospieszyć z zakupem biletów. Cena to jak zwykle 10 złotych.

Uwaga! Tym razem czeka nas jedno utrudnienie. Chętnych do wzięcia udziału w grze prosimy o przygotowanie stroju w stylistyce nawiązującej do baśni, średniowiecza, renesansu. Jeśli macie problem z jego skompletowaniem, a chcecie wziąć udział w grze prosimy o kontakt, postaramy się Wam pomóc.

Do zobaczenia!