Macie już plany na 22 lutego? Jeśli nie, proponujemy, żebyście wybrali się gdzieś z nami. Macie wybór.

Możecie zdecydować się na kilkudniowy wypad trójki przyjaciół do domku za miastem. Uprzedzamy  nie będzie ani wesoło, ani różowo, ani kolorowo. Gra, którą poprowadzi Dorota Kalina Trojanowska, to jeepform Ja, Ty i Robin, autorstwa pochodzącej ze Szwecji Anny Westerling. Obyczajowy dramat, w którym nie należy spodziewać się szczęśliwego zakończenia.

Jeśli ktoś woli o swoim losie zadecydować samodzielnie i marzy o nowym, wspaniałym świecie, może wystrzelić się w kosmos. Mamy 25 miejsc na pokładzie wielopokoleniowego statku kosmicznego. Na jego pokładzie znajdą się ekscentryczni milionerzy, naukowcy, politycy i całkiem zwykli ludzie. Wszyscy będą walczyć o to, żeby idee w które wierzą przetrwały długie lata podróży i stały się fundamentem nowej Ziemi. Jeśli chcecie wcielić się w ich role (a także ich dzieci, wnuków, prawnuków i praprawnuków), zapraszamy na larpa Pokolenia autorstwa Agnieszki Rogowskiej i Jakuba Tabisza, którego poprowadzą dla Was Piotr Milewski i Piotr Budzisz.

Uwaga! Na larp Pokolenia zapewniamy stroje, dlatego będziemy prosili o wykupienie wcześniej biletu na grę. Już niebawem uruchomimy system sprzedaży biletów online. Czekajcie na dalsze wieści.