Pisaliśmy już o tegorocznym konkursie larpowym Złote Maski oraz o ekscytującym projekcie The Witcher School. Tymczasem w zeszłym tygodniu ogłoszono jeszcze jedną ciekawą informację, a mianowicie temat tegorocznej edycji konkursu Larpy Najwyższych Lotów, który odbędzie się na lubelskim Festiwalu Fantastyki Falkon w listopadzie.

LNL 2015 to trzecia edycja konkursu, który i tym razem przed twórcami stawia nie lada zadanie. Tegoroczny temat to „Kill’em All” – larp eliminacyjny, czyli taki, gdzie nie wszyscy gracze dotrwają do szczęśliwego (?) zakończenia. Warunkiem postawionym przez organizatorów jest to, by niezależnie od losów swych postaci wszyscy uczestnicy bawili się świetnie. Co zrobić, by ci, którzy „odpadli” wciąż mieli co robić? Oto dopiero jest wyzwanie… Dodatkowo w tym roku twórcy na przeprowadzenie swoich gier (wraz z przygotowaniem i podsumowaniem) mają jedynie po 2 godziny.

Wszystkich odważnych zachęcamy do zaczęcia planowania scenariuszy, które będą mogli zgłosić do konkursu zapowiada się ostra jazda bez trzymanki!

Oficjalne ogłoszenie na temat tegorocznej edycji konkursu znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy też do polubienia Facebookowego fanpage’a Festiwalu Fantastyki Falkon, co pozwoli Wam śledzić dalsze wieści na temat Larpów Najwyższych Lotów.