Nnie macie jeszcze planów na lato, a macie ochotę spędzić kilka dni larpowo? Już kilkakrotnie polecaliśmy Wam Festiwal Innowacji Larpowych DreamHaven, który kontynuuje tradycję kultowego (acz zakończonego zeszłego roku) konwentu larpowego Hardkon.  Wyróżnikiem Hardkonu były niebanalne „gry główne”, czyli najważniejsze larpy każdej z edycji. Niektóre z nich, jak Koszmarne Gąszczu Kołysanki, odbiły się szerokim echem w larpowym światku KGK do dziś jest przywoływane jako jedna z najlepszych gier, jakie odbyły się w Polsce.

Organizatorem gry głównej pierwszej edycji DreamHaven jest Białostocki Klub Larpowy ŻYWIA. Uczestników festiwalu zabiorą w podróż do miejsca, jakiego nigdy nie odwiedzili goście Hardkonu: na Dziki Zachód, do małego miasteczka Laketown. Poszukiwacze złota, rewolwerowcy, damy lekkich obyczajów, Indianie i tajemniczy przyjezdni  czeka nas prawdziwy, dwudniowy western. Od kilku dni na stronie festiwalu można zarezerwować postacie na grę.

Większość znanych Wam prowadzących BlackBoxowe gry już dokonała rezerwacji. Zachęcamy Was do tego samego! Lubimy prowadzić dla Was gry, ale bardzo chcielibyśmy sami z Wami pograć… Na grze organizowanej przez innych ludzi.

Jak się zapisać na Zachód: Przebudzenie Opowieści? Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj, a wakaty możecie obejrzeć na następujących podstronach: