W najbliższą niedzielę zapraszamy Was na pierwsze w tym sezonie spotkanie BlackBox 3City! Mamy dla Was dwie gry, które spotkały się z powszechnym uznaniem. Już dziś rusza sprzedaż biletów.

Larp Birdman to gra nagrodzona na tegorocznym konwencie Pyrkon Złotymi Maskami Grand Prix za najlepszego larpa. Birdman jest larpową adaptacją świetnego, nagrodzonego Oscarem filmu o tym samym tytule. Gra skupi się na wybranych wątkach filmowego pierwowzoru.

Krótki wstęp fabularny:
Riggan Thomson, aktor odgrywający niegdyś filmową postać kultowego superbohatera, wyznacza sobie zadanie wystawienia sztuki na deskach słynnego teatru przy Broadwayu. Cel nie jest łatwy do osiągnięcia, a przygotowania są najeżone nieoczekiwanymi trudnościami i zwrotami akcji, które często dotyczą spraw dużo bardziej przyziemnych, niż broadwayowska sztuka. Do premiery pozostał mniej niż tydzień, a jakby problemów było mało, na skutek nieszczęśliwego wypadku z udziału w spektaklu musiał zrezygnować jeden z głównych aktorów. Kto wie, jak rozwinie się ta sytuacja i czy zwycięsko wyjdzie z niej Sztuka czy problemy dnia codziennego…

Więcej informacji o Birdmanie tutaj.

O jeepie Kuszenie/Zbawienie pisaliśmy ostatnio, tu odświeżycie sobie informacje.

Zapraszamy serdecznie!