Panie i panowie, minęło bardzo dużo czasu od naszego ostatniego spotkania. Z przyczyn niezależnych od nas nie byliśmy w stanie poprowadzić spotkań zaplanowanych pierwotnie na kwiecień i maj. Na szczęście, dzięki uprzejmości goszczącej nas Klubgalerii “Bunkier”, mamy możliwość poprowadzenia jeszcze jednej gry w czerwcu i oficjalnego zakończenia drugiego sezonu naszej działalności.

Panie i Panowie, serdecznie zapraszamy Was w niedzielę 19.06.2016 na larp Lewiatan autorstwa Artura Woźniaka. W tegorocznej edycji konkursu larpowego Złote Maski gra otrzymała najwyższe wyróżnienie – nagrodę Grand Prix. Dziękujemy Arturowi za udostępnienie scenariusza i mamy nadzieję, że wynagrodzi Wam on długą przerwą między naszymi spotkaniami.

Larp jest freeformem osadzonym w czasie wojen napoleońskich. Opowiada o losach załogi brytyjskiego okrętu wojennego, która w przeddzień bitwy pod Trafalgarem zostaje postawiona przed sądem wojskowym. W grze dostępne są tylko role męskie, ale jak pokazała konkursowa odsłona larpu, kobiety radzą sobie z tym doskonale. Odtwórczyni roli bosmana, Joanna Jewstrat, również otrzymała Złotą Maskę w kategorii “Najlepszy Gracz”. Znając bywalczynie naszych spotkań, nie mamy wątpliwości, że i wy poradzicie sobie z wyzwaniem.

Po larpie zapraszamy na wspólne piwo i może coś słodkiego 🙂 Do zobaczenia!

p.s. Zapomnieliśmy dodać, że z okazji zakończenia sezonu, wstęp na grę jest wolny. Jeśli chcecie zaprosić na grę swoich znajomych, którzy nie zetknęli się do tej pory z larpowaniem – to idealny moment.