Ćwierć setne spotkanie… Naprawdę? Kiedy? Jak to się stało? Za pasem kolejny rok, a przecież przed chwilą spotkaliśmy się w Bunkrze po raz pierwszy, zafascynowani jego wystrojem, oczyma wyobraźni widząc te wszystkie gry, które można w nim poprowadzić.

Tym razem 25-ty BlackBox wypada w święta, tak więc zapraszamy Was na wyjątkowe, specjalne spotkanie. W programie:

II Świąteczny Larp Niespodzianka
W odróżnieniu od prowadzonych ostatnio freeformów, ta gra jest klasycznym chamberem, z prawilnymi kartami postaci. Miks SF i świątecznej magii, gra raczej krótsza, niż dłuższa, ale mamy nadzieję, że dostarczy wam i klimatu, i frajdy.
Kart postaci nie będziemy rozsyłać wcześniej. Mamy jedynie prośbę, abyście w miarę możliwości ubrali się trochę ładnie. Trochę – na tyle, na ile mógłby się ubrać ktoś, kto uchodząc ze swego domu miał czas na spakowanie jednej walizki.

Mandarynkowe Życzenia
Tradycją naszych świątecznych spotkań jest składanie życzeń i częstowanie jednym ze społeczno-konsumenckich symboli tej pory roku – czyli mandarynkami. Nasza rada: zabierzcie ze sobą 3, 4 mandarynki. No i może 1 zapasową, gdyby ktoś zapomniał. Nasze doświadczenie mówi, że nigdy nie było ich za dużo 🙂

Ciasto!
25 rocznica ślubu to srebrne wesele. Postanowiliśmy więc na tą specjalną okoliczność przygotować srebrne ciasto. Nie, jeszcze nie wiemy co będzie w środku. A gdy się dowiemy, i tak nie damy znać: w końcu co niespodzianka, to niespodzianka! Jeśli boicie się, że nasz wypiek nie spełni waszych oczekiwań. No cóż. Nikt wam nie broni zabrania czegoś słodkiego ze sobą…

Plotki, plany, muzyka, napoje.
Zazwyczaj spotykamy się po to, by grać. teraz chcielibyśmy również z wami porozmawiać. W jakie gry chcielibyście zagrać? Czy macie propozycje konkretnych tytułów, albo po prostu uważacie, że jakiś gatunek larpów jest zbyt mało reprezentowany? Czegoś jest za dużo, czegoś za mało? Spotkajmy się i pogadajmy.

Zapraszamy na BlackBox No25!
Do zobaczenia!

Ida, Krasus, Kula, Piotrek