Kolejny milowe kroki naszego projektu za nami!

Pierwszym z nich było nasze ostatnie spotkanie. Odblokowaliśmy kolejny achievement: po raz pierwszy przeprowadziliśmy jednocześnie dwie odsłony tej samej gry. Na naszej scenie gościł więc po raz drugi i trzeci. Larp Wszystko dla N. to oczywisty hit, sprawdzony scenariusz o którym wszyscy słyszeli, a każdy chciałby zagrać – nierzadko ponownie. Nie wykluczamy więc, że w przyszłym sezonie do niego wrócimy, jeśli tylko znajdą się chętni.

Druga odznaka nosi tytuł: BlackBox tydzień w tydzień! Zapraszamy Was dzisiaj na kolejne spotkanie, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 lutego, w gdyńskim Laboratorium Innowacji Społecznych. Wsłuchaliśmy się w wasze postulaty i tym razem zaprezentujemy klasyczny chamber larp, z kartami postaci, intrygami i tak lubianym przez wszystkim knuciem po kątach. Może dlatego, że gra zabiera Was do polskiego sejmu, gdzie będziecie debatować o prawach przysługującym … wampirom?

Larp Out of the Closet napisały trójmiejskie autorki Weronikia „Shilay“ Walczyk i Agnieszki „Wiedźmy“ Piwnickiej. Swoją premierę gra miała podczas Festiwalu Innowacji Larpowych DreamHaven 2016. Dobry feedback od graczy zadecydował o włączeniu tej gry do naszego harmonogramu.

Wstęp jest darmowy, przybywajcie więc tłumnie, mroczni, eleganccy i w makijażach. Widzimy się w niedzielę!