Drodzy wielbiciele mrocznych opowieści.

Ta wiadomość skierowana jest tylko dla Waszych oczu, tak więc nie pokazujcie jej nikomu. Od tego wiele zależy, ale polegamy na waszej dyskrecji.

Otóż BlackBox 3City po raz kolejny zawita do Dworku Sierakowskich w Sopocie. Tym razem za sprawą Piotra “Klucznika” Chmielewskiego, który poprowadzi dla Was swój larp Tajemnice Blackwater Mansion.

Jeśli to czytacie,oznacza to że zostaliście wybrani do rozwiązania zagadki brutalnej śmierci właściciela tej angielskiej posiadłości. Martwi nas jedynie to, iż prawdopodobnie ktoś z Was jest jego mordercą.

Skąd u nas ta pewność? Otóż byliśmy przy tym, kiedy Klucznik rozpoczął prace nad scenariuszem podczas pierwszej edycji letnich warsztatów twórczych Hardkon Larpers’ Retreat we wrześniu 2015 roku. Od tamtej pory gra odbyła się kilkanaście razy w różnych miastach Polski, wszędzie budząc ogromne emocje.

Nie mamy zatem żadnych złudzeń. Ktoś z Was zabił. W niedzielę, 26 marca, okaże się kto.

Zapraszamy do dworku Sierakowskich na trzydzieste pierwsze spotkanie BlackBox 3City, dobrze abyście zadbali o odpowiedni strój.

Koszt udziału to jedyne 35 zł. W cenie opowieść w stylu Agathy Christie, ciasto i herbata. Można wybrać dwa terminy podróży.

Odsłona pierwsza godz 12:00 – 16:00
Odsłona druga godz 16:30 – 20:30

Zgłosić się można poprzez formularz

Bardzo prosimy o punktualne przybycie.

Na początku przyszłego tygodnia spodziewajcie się również wiadomości od autora gry zawierającej wybraną dla Was Kartę Postaci.

Liczymy na Was.
Do zobaczenia w Blackwater Mansion
Szczerze Wam oddany

Lord BlackBox