Trzydziesty piąty BlackBox zakończy trzeci sezon naszej działalności. Kiedy jesienią 2014 roku rozpoczynaliśmy nasz projekt, nie śmieliśmy mieć nadziei, że dzięki waszemu wsparciu rozwinie się on tak bardzo, potrwa tak długo.

Zanim podzielimy się z Wami planami na rok przyszły, chcemy podziękować za ten miniony premierą larpu. Zazdrość, bo to o nim mowa to larp, który większości z nas może wydać się bliski. To prosta opowieść o miłości i strachu. Któż z nas, rażony gromem uczucia, nie leżał nocą bez snu zastanawiając się dlaczego ten szczególny On / szczególna Ona nie dzwoni, nie smsuje, milczy jak głaz?

Mieliśmy się spotkać, zobaczyć chociaż na chwilę, chcę usłyszeć twój głos, tęsknię. Dlaczego nie dzwonisz, przecież umówiliśmy się na wieczorny telefon… Co robisz? Gdzie jesteś? Z kim? Czy ze swoją byłą, czy z tym facetem, który pożerał cię wzrokiem? Może ten twój przyjaciel, który patrzył na mnie tak dziwnie, zabrał cię gdzieś na imprezę, żebyśmy nie mogli się spotkać. Ale dlaczego… Dlaczego chociaż nie zadzwonisz?

Wstęp na grę jest wolny. Można zabrać piżamę lub ubrać jak na dobre sopockie party. Można przyjść w zwykłych strojach – to też będzie w porządku.
Częścią gry jest impreza, którą potraktujmy jako zakończenie naszego sezonu. Ciasteczka, chipsy i napoje bezalkoholowe mile widziane!

Do zobaczenia!