Kochani,

Chcieliśmy serdecznie podziękować Wam za 47mą odsłonę BlackBox 3City. Odwiedziliście nas tłumniej niż zwykle – ustanowiając tym samym frekwencyjny rekord naszych spotkań. Na program BB47 składały się warsztaty i gry z antologii #Prism; wydarzenie było włączone do inicjatywy #PrismWeek – w ten sam weekend polskie tęczowe larpy miały premierę w kilku innych miastach Polski i Europy. Miło nam poinformować, że trójmiejskie spotkanie zgromadziło najliczniejszą publiczność.
Dziękujemy. Wasza obecność na spotkaniach to najlepszy dowód na to, że BlackBox 3City jest potrzebny i że praca, którą wykonujemy – ma sens.

Tymczasem, nagle i niespdziewanie, czwarty sezon naszej działalności zmierza ku finałowi. Nasze najbliższe spotkanie odbędzie się 24 marca a kolejne 15go kwietnia. Ostatni, 50ty BlackBox poprowadzimy 6go maja.

48me spotkanie to larp „Headline„, który poprowadzą dla was jego autorzy – Paweł Jurgiel i Aleksander Tukaj. Przed weekendem podamy wam jego lokalizację (wciąż wybieramy najlepsze miejsce do jego poprowadzenia) oraz otworzymy zapisy. Cena biletu wyniesie 50zł.

NaBB49 zapraszamy was do Dworku Sierakowskich w Sopocie. Po raz pierwszy zaprezentujemy scenariusz z Nowej Zelandii. „Zaręczyny i zdradzieckie czyny” to gra, w której atmosfera z powieści Jane Austin zostaje przyprawiona jest potężną dawką fantasy. Będą więc panny na wydaniu, młodzi kawalerowie, wielbiciele wilkołaków i przypadkowi okultyści. Cena biletu to 40zł.

50te, jubileuszowe spotkanie uświetnimy komedią, która zdobyła w 2017 roku nagrodę „Larpowe Laury”. Larp „O dwóch takich, co weszli do stawu, a wyszli z jeziora” poprowadzą dla was jej autorzy: Natalia Rożek i Grzegorz Woźniczko. Jako że to nasze święto – wstęp na grę będzie darmowy (będą też ciastki). Odbędzie się ona w gdyńskim Laboratorium Innowacji Społecznych.

Zapisy na wyżej wymienione gry wkrótce – wypatrujcie niusów na naszej stronie i profilach wydarzeń na FB. Do zobaczenia!

UWAGA! ERRATA!
W ostatnich dniach zdecydowaliśmy się na zmianę lokalizacji gry „Headline”. Nowe miejsce pozwoli nam przygotować lepsza scenografię z epoki.
Wiąże się z tym – niestety – podwyżka biletów na najbliższe dwa spotkania o 10zł.
Bilety na „Headline” są dostępne w cenie 60zł, a na „Zaręczyny i zdradzieckie czyny” – 50zł.

Przepraszamy za niedogodności, ale uważamy, że warto grać w miejscach fajniejszych, niż mniej fajnych 🙂
Producenci BB48 i BB49, Piotr Budzisz i Piotr Milewski.