Noc w Muzeum

Autor/rzy:

Format: chamber larp

Konwencja: komedia, realizm magiczny

Czas trwania: 3.5 godziny

Liczba uczestników: 12 +

Larp poprowadzono na:

Śniło ci się, że…

… chciałaś być jak ona. Niepokój musi malować się na twojej twarzy – i nic dziwnego. Co teraz? Jak będzie wyglądał świat? Oplotłaś nogami swojego druha i mocno wtuliłaś w jego ramię, ale on chyba nawet tego nie zauważył. Patrzył tylko na nią, jak wyłoniła się z wielkiej muszli. Naga i piękna. Bogini. Dmuchnął i rozwiał jej włosy, zakryła się z fałszywym wstydem. Przejdzie jej kiedyś, byłaś tego pewna. Akuszerka biegła wśród drzew, chciała okryć ją kwiecistą tkaniną… Ale chyba się spóźni. Na nic jej wysiłek.
Chciałaś stąd odlecieć.
Natychmiast.
Nie możesz… Co się stało?…

Opis

Czy nie zastanawiało Was czasem, dlaczego od kilkudziesięciu lat sztuka, a zwłaszcza malarstwo, staje się coraz dziwniejsza? Coraz bardziej niezrozumiała, cudaczna, obrzydliwa, a jednocześnie banalna? Autorzy gry również zadali sobie to pytanie. Odpowiedź znajduje się w niniejszym scenariuszu, w którym gracze wcielają się w role zwyczajnych ludzi, odwiedzających galerię sztuki.
Okazuje się, iż na pozór zwykła wizyta nagle zaczyna mieć dość dramatyczny przebieg…

Zapraszamy do muzeum, bilety będą dostępne już wkrótce!

Uwaga! Wszyscy, którzy zakupią bilety na grę otrzymają na swój adres mailowy plik z biletem do galerii, który jest jednocześnie ważnym i pomocnym rekwizytem w grze. Nie jest to wymagane, ale! Sugerujemy: dobrze jest go wydrukować i mieć ze sobą.

Infografiki

No painNo pain, czyli dozwolony kontakt niesprawiający dyskomfortu.
Gra porusza tematykę religijnąGra porusza tematykę religijną.