Opóźnienie może ulec zmianie

Autor/rzy:

Format: chamber larp

Konwencja: dramat obyczajowy, lata 90-te

Czas trwania: 4 godziny

Liczba uczestników: 13
( W tym 5 5 3 )

Larp poprowadzono na:

Każdy, kto kiedykolwiek podróżował polskimi pociągami, spotkał się ze zdaniem wydobywającym się z trzeszczącego głośnika na obskurnym peronie – „Panie i Panowie. Pociąg przyjedzie z opóźnieniem… Opóźnienie może ulec zmianie…” – Frustrujące, prawda? Czasem, od tego czekania zapomina się o sensie własnej podróży i jedyne czego w takiej chwili się pragnie, to po prostu odejść w siną dal. Tym razem jednak tak nie będzie. Tym razem, Wy wszyscy, jadący do rodziny, szkoły, pracy czy by spotkać własną miłość, przekonacie się, że czekanie na stacji na opóźniony pociąg jest niczym. Zapraszamy i życzymy udanej podróży…

Opis

Gra o ludziach. O przeciętnym życiu, w niecodziennym wydaniu. Przyjmując świat za oczywisty, przekonacie się, że życie potrafi zaskoczyć swoją złożonością. Nie wszystko jest zawsze tym czym się wydaje. Grę poprzedza briefing, podczas którego wyjaśniona zostanie mechanika, moderacja i sytuacja w jakiej się znajdziecie. Wtedy też staniecie się pasażerami pociagu zmierzającymi do tak ważnej dla każdego stacji.

Larp może wywoływać silne emocje i kreować sceny, które mogą urazić lub obrzydzić niektórych graczy. Zachęcamy by otworzyć umysł, odrzucić skrępowanie i po prostu dobrze się bawić.

Wymagania

Sugerujemy przybycie w ubraniach codziennych, stylizowanych/inspirowanych modą polską lat 80/90-tych.

Infografiki

Tylko dla pełnoletnichGra tylko dla uczestników pełnoletnich.
No painNo pain, czyli dozwolony kontakt niesprawiający dyskomfortu.
W grze pojawiają się straszne lub obrzydliwe elementyW grze pojawiają się straszne lub obrzydliwe elementy.
Wulgarny językW grze obecny jest wulgarny język.