Out of the Closet

4.12.2016: Największe na świecie święto lobby producentów czekoladek zostało przerwane głośnym wywiadem z Andrzejem Warksińskim. Znany publicysta tego dnia “wyszedł z szafy” i ujawnił się jako przedstawiciel rasy wampirów!

22.12.2016: Wyznanie Warksińskiego zachęciło skrytych dotąd przedstawicieli mniejszości do masowego ujawniania się. Opinia publiczna nie pozostała długo obojętna. Blogosferę zalała fala zarówno wpisów krytycznych, jak i chwalących ich za odwagę.

30.12.2016: Społeczeństwo doczekało się oficjalnej wypowiedzi Związku Mniejszości Etnicznej Wampirów w Polsce (ZMEWP). Zaproponowali oni projekt ustawy chroniącej prawa wampirów jako obywateli Rzeczpospolitej na równi z ludźmi.

12.01.2017: Minister spraw wewnętrznych ogłosił termin obrad nad ustawą na nadzwyczajnym posiedzeniu Sejmu w lutym bieżącego roku w sali sejmowej w Gdyni.

Opis

Gracze wcielają się w role przedstawicieli polskiego sejmu obradujących nad projektem nowej ustawy – rozpatrującej obowiązki i przywileje nowo ujawnionej mniejszości etnicznej w świetle Polskiego prawa.

Infografiki

No touchNo touch, czyli niedozwolony żaden kontakt fizyczny między graczami.
W grze pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystaniaGra porusza tematykę dyskryminacji, bądź wykorzystania.
Wulgarny językW grze obecny jest wulgarny język.