Poprzedni lokatorzy

Autor/rzy:

Format: jeepform

Konwencja: dramat, historia o duchach

Czas trwania: 3 godziny

Liczba uczestników: 4

Larp poprowadzono na:

Jego oczy są otwarte. Leży z brzuchem przyciśniętym do jej pleców, z jedną ręką przerzuconą przez jej piersi, drugą pod jej głową. Patrzy na jej szyję i ramiona. Gdyby nie spała, dostrzegłaby w jego oczach dziwny błysk. To, jak na nią patrzy… Inaczej. Niczym rzeźnik oceniający sztukę mięsa.

Patrzy na swe ciało z zewnątrz. Patrzy na swe dłonie, dotykające ją w pieszczocie, zamykające się wokół jej szyi. Krzyczy tak głośno, jak tylko potrafi, by ją obudzić, ostrzec – bezskutecznie. Ona tylko delikatnie gładzi jego dłoń, nie otwierając oczu. On próbuje ją puścić. Odsunąć się. Ale nie może. Jego dłoń nie należy już do niego. Próbuje spojrzeć sobie samemu w oczy. Ale jest w nich ktoś inny.

Opis

Poprzedni lokatorzy to opowieść o zmianach, nieuchronnie zachodzących w ludziach, osadzona w konwencji historii o duchach. Miłość i zaufanie ściera się tutaj ze zgorzknieniem i nienawiścią, które prowadzą ostatecznie do tragedii. Duchy przeszłości nie dają się odegnać, a przyszłość leży w rękach graczy. Czy historia musi się powtórzyć? Gra bez aktywnego udziału widowni, jednak zapraszamy do oglądania.

Infografiki

No painNo pain, czyli dozwolony kontakt niesprawiający dyskomfortu.
Gra porusza tematykę religijnąGra porusza tematykę religijną.
Odgrywanie scen przemocyW grze odgrywa się sceny przemocy.