Wszystko dla N.

Autor/rzy:

Format: chamber larp

Konwencja: świat współczesny

Czas trwania: 4 godziny

Liczba uczestników: 6
( W tym 3 2 1 )

Larp poprowadzono na:

Nie chcę żyć w ciemności. Chcę żyć w świetle. Nie pragnę krzywdy Braci. Pragnę dobra wspólnoty. Wyrzekam się kajdan. Wybieram wolność od świata. Nie będę zatruwał Braci kłamstwem. Będę leczył ich prawdą. Jeżeli Ja będzie przeszkodą dla Mojego rozwoju, porzucę Siebie. Nie jestem tu z posłuszeństwa i służalczości. Nie jestem tu, bo się zagubiłem. Nie jestem tu, bo pożera Mnie ciekawość. Nie jestem tu, by zdradzić. Jestem tu, ponieważ doprowadziła mnie w to miejsce moja wola i pragnienie prawdy. Dlatego przyrzekam szczerość Sobie, Braciom i Siostrom.

Opis

Bazujący na emocjach i tworzeniu opowieści larp o zmaganiu się z własną wiarą i wzajemnym zaufaniem. Będziecie podczas niego mogli wcielić się w role członków sekty, skupionej wokół postaci charyzmatycznego lidera. Inspiracją dla gry był film Sound of My Voice. Grę poprzedzają warsztaty, podczas których poznacie mechanikę, wczujecie się w klimat i będziecie mogli dopasować do siebie przygotowane postacie. A co najważniejsze: udowodnicie, kto z Was zasługuje na spotkanie z N.

Larp wymaga niegamistycznego (nie nastawionego na wygraną) podejścia oraz chęci przeżycia dobrej historii.

Strój

Prosimy uczestników o przygotowanie jak najprostszego, białego stroju. W przypadku problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego przewidujemy możliwość wypożyczenia strojów dla części graczy.

Infografiki

Tylko dla pełnoletnichGra tylko dla uczestników pełnoletnich.
No painNo pain, czyli dozwolony kontakt niesprawiający dyskomfortu.
Gra porusza tematykę religijnąGra porusza tematykę religijną.
Odgrywanie scen seksuW grze symbolicznie odgrywa się sceny seksu.
Wulgarny językW grze obecny jest wulgarny język.