Dzień dobry, 

W związku z niewystarczającą liczbą zgłoszeń jesteśmy zmuszeni odwołać larpa Eutanazja.

Ida & Krassus

 

Przyszła wiosna, zieleń budzi się do życia, my nie przestajemy działać i zapraszamy was na kolejne spotkanie. 
Tym razem zagramy w nagradzaną i wysoko ocenianą grę „Eutanazja”. Autorami są: Mateusz “Mat” Zachciał, Tomasz Kwarciński oraz Mariusz “Kaczoki” Kapczyński. W najbliższych dniach dowiecie się wszystkiego o nich oraz o grze, którą nam poprowadzą.

Na tą chwilę tylko najważniejsze założenia. Scenariusz opowiada o agencji reklamowej, która otrzymuje niecodzienne zlecenie – zareklamowanie tytułowej eutanazji. Jest to larp symulacyjny, poruszający trudną tematykę w nieszablonowy sposób. Autorzy deklarują, że będą żerować na stereotypach, Waszych. uprzedzeniach i poglądach.

Planujemy przeprowadzić grę dwa razy w jeden weekend – spodziewamy się dużego zainteresowania z Waszej strony. To jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek gościły w BlackBox, więc zachęcamy do zapisania się! Zapisy startują w już niedługo, wypatrujcie ogłoszenia!

Przewidywane teminy to:
22 kwietnia (sobota) godz. 12-18
23 kwietnia (niedziela) godz 12-18

Podane godziny mogą ulec pewnej korekcie w wyniku Waszych preferencji podanych podczas zgłoszeń.

Przewidywany koszt udziału to 80-100 złotych w zależności od ostatecznego kosztu wynajmu powierzchni biurowej. W tej cenie otrzymujecie mnóstwo rekwizytów i wydruków, a także wyposażoną przestrzeń biurową, napoje i przekąski.

Oczekujemy od Was korporacyjnego dress-code, a więc koszul, krawatów, garsonek i garniturów.

Do zoba­cze­nia!