BlackBox No.44 – Elektryczne Owce

Miejsce: Klubogaleria Bunkier

Czas: 21.01.2018 r. godz. 18:00

Czy to sequel słynnego filmu „Łowca androidów” zainspirował Bartka Zioło do napisania larpu „elektryczne Owce”? Tego nie wiemy, ale będzie okazja by osobiście zapytać o to autora gry, która podczas czwartej edycji festiwalu LubLarp otrzymała nagrodę w kategorii „Najlepsza Premiera”.
Bartek Zioło to twórca z kilkunastoletnim stażem i bogatym portfolio niebanalnych gier. W ostatnim czasie jest zaangażowany w produkcję serii gier „Witcher School” – jest więc nam tym bardziej miło, że zgodził się odwiedzić 3miasto, by poprowadzić dla Was swoją najnowszą grę.

Zapraszamy Was serdecznie do Klubogalerii Bunkier, gdzie jedną z sal zmienimy dla was w pomieszczenie, w którym testowane są androidy. Niezależnie od tego, czy bardziej kusi was bycie mechanicznym człowiekiem, czy człowiekiem weryfikującym człowieczeństwo – obiecujemy wam kawał dobrej opowieści.

Bilety w cenie 40zł dostępne są za pośrednictwem serwisu Evenea. Dla posiadaczy „Karty do kultury” zniżka 10% po podaniu kodu rabatowego „KARTA DO KULTURY”.

Do zobaczenia!W ramach spotkania poprowadzimy następujące gry:

Elektryczne Owce

Cena biletu 40 zł.