Strona główna » Zmiana w programie
Piotr Budzisz | 7 grud­nia 2014 | Wieś­ci

Dobre wieś­ci na początek tygod­nia. Klubo­ga­le­ria Bunki­er zde­cy­dowała się na stałą współpracę z nami! Dziękujemy! 

W związku z tym już ter­az może­my potwierdz­ić, że na pewno spotkamy się na  kole­jnych odsłonach trójmiejskiego BlackBoxu. 

Wiado­mość od Bunkra wpłynęła na naszą decyzję o zmi­an­ie har­mono­gra­mu gier. Zde­cy­dowal­iśmy się prze­sunąć jeep­form Kusze­nie / Zbaw­ie­nie na jed­ną ze sty­czniowych edy­cji. Zami­ast tego w najbliższą niedzielę, 14 grud­nia, oprócz gry Olympic Car­ri­er będziecie mogli wziąć udzi­ał w komedii Sokrates.

Sokrates to jeep­form autorstwa Doroty Kaliny Tro­janowskiej, opowiada­ją­cy o perypeti­ach czwór­ki stu­den­tów mieszka­ją­cych pod jed­nym dachem w trak­cie zagranicznego stype­ndi­um. Jak do tej pory każdej odsłonie towarzyszyła spo­ra dawka śmiechu, wywołana ogry­waniem stereo­typów. Nie wąt­pimy, że i tym razem będzie podobnie.

Propozy­c­ja skierowana jest do wszys­t­kich, którzy zami­ast gubić się w odmę­tach kos­mo­su na pokładzie trans­portow­ca Olympic Car­ri­er wolą spróbować odnaleźć się wśród obcokra­jow­ców na małej, cias­nej, wspól­nej stancji. Zapraszamy!

Przewiń do góry