Strona główna » Larpy » Poprzedni lokatorzy

Jego oczy są otwarte. Leży z brzuchem przy­ciśnię­tym do jej pleców, z jed­ną ręką prz­erzu­coną przez jej pier­si, drugą pod jej głową. Patrzy na jej szyję i ramiona. Gdy­by nie spała, dostrzegła­by w jego oczach dzi­wny błysk. To, jak na nią patrzy… Inaczej. Niczym rzeźnik oce­ni­a­ją­cy sztukę mięsa.

Patrzy na swe ciało z zewnątrz. Patrzy na swe dłonie, dotyka­jące ją w pieszc­zo­cie, zamyka­jące się wokół jej szyi. Krzy­czy tak głośno, jak tylko potrafi, by ją obudz­ić, ostrzec – bezskutecznie. Ona tylko delikat­nie gładzi jego dłoń, nie otwier­a­jąc oczu. On próbu­je ją puś­cić. Odsunąć się. Ale nie może. Jego dłoń nie należy już do niego. Próbu­je spo­jrzeć sobie samemu w oczy. Ale jest w nich ktoś inny.

Opis

Poprzed­ni loka­torzy to opowieść o zmi­anach, nieuchron­nie zachodzą­cych w ludzi­ach, osad­zona w kon­wencji his­torii o duchach. Miłość i zau­fanie ściera się tutaj ze zgorzknie­niem i nien­aw­iś­cią, które prowadzą ostate­cznie do tragedii. Duchy przeszłoś­ci nie dają się odeg­nać, a przyszłość leży w rękach graczy. Czy his­to­ria musi się powtórzyć? Gra bez akty­wnego udzi­ału wid­owni, jed­nak zaprasza­my do oglądania.

Infografiki

No pain

No pain, czyli doz­wolony kon­takt niespraw­ia­ją­cy dyskomfortu.

Gra porusza tematykę religijną

Gra porusza tem­atykę religijną.

Odgrywanie scen przemocy

W grze odgry­wa się sce­ny przemocy.

Przewiń do góry